Preses relīze:

Katru gadu pavasaris mūs pārsteidz ar daudz ko jaunu un negaidītu, tomēr no daudzām lietām mēs nespējam atteikties un līdz ar pavasara atnākšanu, strauji tuvojas arī viens no svarīgākajiem autosporta mīļotāju notikumiem Jelgavā. Runa ir par Mehu dienām, kuras organizē Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskās Fakultātes Studentu Pašpārvaldes aktīvisti un atbalstītāji jau 17 gadus, kurās kā ģenerālsponsors jau 8. gadu pēc kārtas ir loģistikas uzņēmums SIA Schenker. Šī gada Mehu dienas ar devīze: „Ejot un darot, Mehi visu varot!” norisināsies 28. un 29. aprīlī sporta un atpūtas kompleksā „Rulītis”.

Mehu dienas ir vienmēr atstājušas lielu un neaizmirstamu iespaidu uz apmeklētājiem. Ar katru gadu pieaug gan dalībnieku, gan arī skatītāju pulks. Šī gada pasākums neatpaliks no pārējiem gadiem, jo tur sagaida plaša pasākumu programma, par kuru ir rūpējušies pašpārvaldes aktīvisti. Pasākumu programmā ir daudz dažādu pārbaudījumu, sākot no autosporta priekiem līdz pat Tehniskās fakultātes institūtu sagatavotajiem uzdevumiem un pārbaudījumiem skatītājiem.

Sporta kompleksā norisināsies arī gadu gaitā rūdīti un novērtēti Mehu dienu pārbaudījumi un uzdevumi autosporta mīļotājiem, tādi kā – “Mini dragreiss”, “Ātruma aplis” un “Izdzīvošanas šovs”. Pēdējo gadu laikā nākuši klāt arī tādi pārbaudījumi kā “Braukšanas eksāmens”, “Auto orientēšanās” un citi. Šogad pirmo reizi varēs pārbaudīt savas prasmes tādos veidos kā “Aklā braukšana” un “Drifts”.

Pasākumiem varēs sekot līdzi un sīkāku informāciju iegūt, apmeklējot jaunizveidoto Mehu mājas lapu – www.mehiem.lv. Tā būs lieliska iespēja pavadīt divas neaizmirstamas pavasara dienas kopā ar draugiem, baudīt auto priekus un arī izglītoties. Par spēka izsīkumu var neuztraukties, jo enerģiju abu dienu garumā dos “Red Bull”.