Preses relīze:

Dabai mostoties no ziemas miega, kad laiks kļūst siltāks un dienas garākas, mostas arī cilvēki, kuri sāk rosīties un gatavoties gada aktīvākajam un notikumiem bagātākajam periodam – vasarai. Jelgavā viens no spilgtākajiem pavasara vēstnešiem ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes studentu pašpārvaldes rīkotais ikgadējais pasākums – Mehu dienas, kas notiek pateicoties DB Schenker un daudziem citiem uzņēmumiem, kuros strādā vai tos vada fakultātes absolventi – Mehi. To pierāda, arī Mehu dienu gadskārta – šogad tā ir sasniegusi savu pilngadību, 18 gadus, tādēļ šie svētki būs ļoti īpaši gan pašiem Mehiem, gan arī to dalībniekiem un skatītājiem.

Mehi savas tradīcijas nemaina, un viss notiks turpat kā iepriekš, sen iebraukātajā trasē – Sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis”. Šogad šie svētki mūs priecēs ilgāk nekā iepriekš – trīs dienas, dodot lielāku iespēju jebkuram topošajam un ne tik topošajam studentam saprast cik liela nozīme mūsdienās ir inženierzinātnēm un iespējai tās apgūt tepat Jelgavā. Arī šogad Tehniskās fakultātes pieci institūti ir sarūpējuši izglītojošus pārbaudījums, kuros piedalīties varēs ikviens interesents, gūstot priekštatu par Mehu studiju procesa norisi.

Viens no šī gada jaunumiem būs brīvdabas kino, taču bez mini dragreisa, drifta, ātrumapļa un daudz citām pārbaudītām vērtībām Mehu dienas nav iedomājamas.

Kā jau saprotams, šis būs īpašais pilngadības gads, kad Mehu dienas tiks rīkotas no 19. līdz 21. aprīlim sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis”. Tātad nenokavē un izbaudi šīs pavasarīgas dienas kopā ar mums – Mehiem. Sīkāku informāciju var iegūt, apmeklējot mūsu mājas lapu – www.mehiem.lv.