Tehnikas un inovāciju festivāls “Mehatrons”!

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gadus turpināsim uzrunāt jauniešus, motivējot tos apgūt inženierzinātnes. Izvērtējot pilsētā notiekošo pasākumu tematiku un mērķi, esam apvienojuši “Inženieru dienas” un “Metāla svētkus”, kas turpmāk būs tehnikas un inovāciju festivāls – “Mehatrons”.

Tas tiks rīkots no 6. līdz 8. septembrim, sadarbībā ar ilggadējiem un uzticamiem sadarbības partneriem – Jelgavas pilsētu, biedrībām „Jaunatnes tehnisko sporta veidu centrs”, „Prokart”, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādēm „Sporta servisa centrs”, „Kultūra”, Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādi “Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs” un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja apvienot lietderīgo ar patīkamo. Potenciālie audzēkņi un darba ņēmēji varēs doties uz Pasta salu, lai iepazītos ar izglītības piedāvājumiem inženierzinātnēs, apmeklētu uzņēmēju un amatnieku meistardarbnīcas, novērtētu izgudrotāja konkursa “Minox Zemgale 2019” dalībniekus, atbalstītu “Latvijas robotikas čempionāta 1. posma dalībniekus un izmēģinātu savas auto vadīšanas prasmes radio vadāmo automašīnu trasē. Savukārt ātruma un asu izjūtu cienītāji varēs doties uz sporta un atpūtas kompleksu “Rullītis”, kur norisināsies tādas tehnisko sporta veidu sacensības kā „PRO-KART čempionāta 6. posms, Baltijas triāla čempionāts, ātruma aplis, veiklības brauciens, mini dragreiss, skaņas turnīrs un drifts”. Citiem vārdiem sakot, “Mehatrons” ir īstā vieta un laiks nākotnes profesijas izvēlei.