Preses relīze:

„Inženieru dienas 2017” tiks rīkotas no 8. līdz 10. septembrim, sadarbībā ar ilggadējiem un uzticamiem sadarbības partneriem – Jelgavas pilsētas domi, biedrībām „Jaunatnes tehnisko sporta veidu centrs”, „Prokart”, ceļu būvniecības sabiedrību „Igate”, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādēm „Sporta servisa centrs”, „Kultūra” un Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādi “Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs”.

Apmeklētājiem būs iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo, tas ir, ņemt dalību tehniskos sporta veidos un apmeklēt atvērto durvju dienas inženierzinātnēs. Ātruma un asu izjūtu cienītāji varēs piedalīties tādās disciplīnās kā: „nakts autoorientēšanās, supermoto, LeMans, PRO-KART ielu sacensības, veiklības brauciens, ātruma aplis, mini dragreiss, drifts, un pagājuša gada jaunums – auto futbols”. Savukārt potenciāliem audzēkņiem un darba ņēmējiem būs lieliska iespēja apmeklēt izglītības iestāžu un uzņēmēju stendus, kuros varēs gūt priekšstatu, kā apgūst un kā pielieto inženierzinātnes ikdienā katrs no stenda dalībniekiem. Citiem vārdiem sakot, īstā vieta un laiks nākotnes profesijas izvēlei.

Atbalstot aktīvo un veselīgo dzīvesveidu „Inženieru dienās” plānojam ieviest jaunievedumu – Velomobīļu sacensības, kurās varēs piedalīties ikviens, uztaisot savu velomobīli. Mērķis ir tieši tāds pats, kā Jelgavā notiekošajā Piena paku laivu regatē, tas ir, pielietojot savas zināšanas un iemaņas, radīt atraktīvu transporta līdzekli ar kuru piedalīties sacensībās, tikai sacensības notiek nevis uz Lielupes, bet pilsētas ielās izveidotajā trasē.