Preses relīze:

No 18. līdz 20. aprīlim Jelgavā un auto sporta kompleksā „Rullītis” pavasara atnākšanu ieskandinās Mehu dienas – pasākums, kas norisinās jau 19. gadu pēc kārtas un ko organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes Studentu pašpārvalde kopā ar ilggadējiem un uzticamiem sadarbības partneriem. Jau 10 gadus tās atbalsta ģenerālsponsors SIA Schenker, kā arī citi sponsori, no kuriem lielākā daļa ir Tehniskās fakultātes absolventi, kuri turpina aktīvi atbalstīt savējos – mehus. Katru gadu pavasarī Mehu dienas ir kā modinātāja signāls Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem, jo rosība, centība un pilsētas patriotisms vieno gan studentus, gan pilsētas iedzīvotājus. Mehu dienas ir pasākums, kam cauru gadu gatavojas gan organizatori, gan pasākuma dalībnieki, jo tiek spodrinātas un uzlabotas automašīnas un treniņbraucienos tiek asinātas braukšanas prasmes. Taču Mehu dienas nebūt nav pasākums tikai un vienīgi automīļiem, jo ikviens var atrast sev interesējošu nodarbi vai izklaidi, tas ir pasākums, kas pulcē cilvēkus ar dažādām interesēm vienuviet.

18. aprīlī šī gada Mehu dienas tiks atklātas ar jaunu aktivitāti – Nakts auto orientēšanos. Iepriekšējos gados Auto orientēšanās sacensības ir sākušās un norisinājušās gaišā dienas laikā, taču, lai saasinātu sajūtas un piedzīvojuma garu, šogad Auto orientēšanās sāksies vakarā, plkst. 20:00, un finišēs vēlā naktī – plkst. 02:00.

Oficiāli Mehu dienas tiks atklātas 19. aprīlī, dienā, kad rīts sāksies ar Mehu gājienu cauri pilsētai, kas noslēgsies Tehniskās fakultātes pagalmā, kurā dekāns Kaspars Vārtukapteinis, pašpārvaldes vadītāja Liene Lēvalde un Mehu dienu galvenais organizators Jānis Kuķis, kopā ar ģenerālsponsora pārstāvi Oksanu Ždanu svinīgi atklās un ieskandinās Mehu dienas. Visas diena garumā auto sporta kompleksā „Rullītis” norisināsies dažādi veiklības pārbaudījumi un uzdevumi: „Foto medības”; „CSDD eksāmens”; „Mini-dragreiss”. Diena noslēgsies ar „Brīvdabas kino”.

Trešā Mehu diena 20. aprīlī sāksies ar „Ātruma apli”, kam sekos „Veiklības brauciens”; „Drifts” un „Izdzīvošanas sacensības”, šī ir aktivitāte, ko skatītāji ir visvairāk iemīļojuši. Mehu dienas noslēgsies ar svinīgu apbalvošanu.

Mehu dienu laikā norisināsies arī inženierzinātņu atvērto durvju dienas, kurās būs iespēja iepazīties ar mācību un studiju iespējām inženierzinātņu jomā. Abas dienas skatītājiem no pulksten 12:00 „Rullītī” ir iespēja piedalīties Tehniskās fakultātes institūtu aktivitātēs, lai pārbaudītu savu veiklību, zināšanas un izveicību dažādos uzdevumos. Organizatori ir padomājuši arī par pašiem mazākajiem skatītājiem – bērniem, kuriem būs sagatavotas atrakcijas un radošās darbnīcas stūrītis. Kā arī – noteikti nevajadzēs uztraukties par sliktiem laika apstākļiem, kurus varētu atnest pavasara vēstneši, jo organizatori ir parūpējušies par lielu telti, zem kuras varēs paslēpties no lietus un iesaistīties kādā lustīgā un jautrā skatītāju aktivitātē.