Jaunumi

15 of 35 items

Bezmaksas ieeja skatītājiem!

by admin

Paldies, Jelgavas pilsētas domei par atbalstu, lai nodrošinātu bezmaksas ieeju skatītājiem sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”.

Vairāk informācijas par tehnikas un inovācijas festivālu – “Mehatrons”, atrodas šeit.

Reģistrācija internetā slēgta!

by admin

Dalībnieku reģistrēšanās internetā ir slēgta, bet reģistrēšanās klātienē turpinās. Atgādinām, ka auto stāvvieta bez maksas ir visiem internetā reģistrētajiem dalībniekiem, kuru saraksts ir pieejams šeit.

Vairāk informācijas par tehnikas un inovācijas festivālu – “Mehatrons”, atrodas šeit.

Auto audio turnīra reģistrācija internetā ir slēgta!

by admin

Latvenergo auto audio turnīra dalībnieku reģistrēšanās internetā ir slēgta, bet reģistrēšanās klātienē turpinās līdz 16:30. Reģistrācija notikumiem sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” turpinās līdz 06.09.2020, to var izdarīt šeit.

Dalībnieku reģistrēšanās klātienē notiek Hercoga Jēkaba Laukumā.

Auto audio turnīrs!

by admin

Dalībnieku reģistrēšanās Latvenergo auto audio turnīram internetā, tiks slēgta 2020. gada 4. septembrī plkst. 00:00, ja neesi paspējis reģistrēties, tad to var izdarīt šeit

Mehatrons 2020!

by admin

Neskatoties uz to, ka visā pasaulē cilvēki mācās pielāgoties jaunajiem apstākļiem, lai cīnītos ar globālo pandēmiju, ir jāturpina dzīvot. Tāpēc, ikvienam no mums, ir jāturpina darīt iesāktās lietas, tikai citādāk nekā ierasts. Vairāk informācijas par tehnikas un inovācijas festivālu “Mehatrons” ir pieejama šeit un šeit.