Jaunumi

15 of 16 items

Nāc un izvēlies savu nākotni!

by admin

Lai pievērstu bērnu un jauniešu, kā arī citu interesentu uzmanību tehniskiem sporta veidiem un stāstītu par inženierzinātņu nozīmi mūsu dzīvē un karjeras iespējām, Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”, no 28. līdz 30. septembrim jau piekto gadu norisināsies Inženieru dienas. Detalizētāka informācija ir pieejama šeit.

Inženieru dienas 2018!

by admin

Vēja spārniem ir aiztraukusies notikumiem bāgāta vasara un strauji ir pietuvojies klāt rudens. Tas nozīmē, ka nav arī tālu Inženieru dienas 2018., kuras šogad norisināsies no 28. līdz 30. septembrim sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. Detalizētāka informācija, jau ar 1. septembri būs pieejam šeit.

Jauni darba piedāvājumi!

by admin

Kārtējo rezi varam pārliecināties, ka nav kam, nevis nav kur strādāt. Šie darba piedāvājumi ir apliecinājums tam, ka jāturpina uzrunāt jaunieši, motivējot tos apgūt inženierzinātnes, lai ilgtermiņā aizpildītu vakantās vietas uzņemumos. Darba piedāvājumi ir atrodami šeit.

Tuvojas prakses laiks!

by admin

Darba prakse potenciālajā darba vietā ir viens no labākajiem veidiem, kā pārliecināties par savām praktiskajām iemaņām un saprast vai vēlies nākotnē tur strādāt. Tāpēc piesakies šeit, lai varam Tev palīdzēt atrast prakses vietu, kura varētu būt arī Tava topošā darba vieta.

Laimīgu jauno gadu!

by admin

Vēl tikai nedaudz un jaunais gads būs klāt. Novēlām to panākumiem pilnu un tikpat darbīgu. Vēl tikai mazliet piedāvājam pakavēties foto atmiņās no 2017. gada šeit, bet video atmiņās šeit.a>.