Jaunumi

15 of 28 items

Zemes kartings jeb “dirtkart”!

by admin

Vai aizraujošs, sacensību garu raisošs un dažāda vecuma cilvēkiem piemērots motorizētais izklaides veids var būt tikai visiem ierastais un labi zināmais asfalta seguma īres kartings? Mēs sakām – nebūt ne!

Reģistrēšanās noslēdzas 3 septembrī!

by admin

Tehnikas un inovāciju festivāla “Mehatrons” tehnisko sporta veidu sacensībām reģistrēties internetā varēs līdz 3. septembra pulksten 00:00. Atgādinām, tie kuri būs reģistrējušies internetā tiem par auto stāvvietu nav jāmaksā. Reģistrēties internetā notiek šeit, bet vairāk informācijas par pašu festivālu atradīsiet šeit.

Mehatrons saskaņots ar LAF!

by admin

Tehnikas un inovāciju festivāla “Mehatrons” tehnisko sporta veidu sacensības ir saskaņotas ar Latvijas auto federāciju. Atgādinām, ka reģistrēties internetā var līdz 3 septembrim, pēc tam tikai sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. To var izdarīt šeit, bet vairāk informācijas par pašu festivālu atradīsiet šeit.

Trases shēmas 2019!

by admin

Kamēr norit nolikumu saskaņošana ar Latvijas auto federāciju, tikmēr ir pieejamas pagaidu trases shēmas AUTOKADA ātruma aplī, LATVENERGO veiklības braucienā, STOKKER AGRITECH mini dragreisā un HANSA-FLEX driftā. Trases shēmas ir redzamas reģistrēšanas sadaļā, kas atrodas šeit, bet vairāk informācijas par pašu festivālu atradīsiet šeit.