Jaunumi

15 of 20 items

Inženieru dienas 2017

by admin

Pavasaris sāk uzņemt apgriezienus, tas nozīmē, arī mēs sākam rosīties. Visa aktuālā informācja par un ap “Inženieru dienām 2017” drīzumā būs atrodama šeit. Ieteikumus un priekšikumus lūgums sūtīt uz mehiem@mehiem.lv.

Jauno gadu gaidot!

by admin

2016. gads ir iegājis finiša taisnē, lai veiksmīgi to noslēgtu, esam sagatavojuši foto un video atskaiti par „Inženieru dienām 2016”, kuras pateicoties atbalstītāju dāsnumam varēja veiksmīgi notikt jauniešu galvaspilsētā – Jelgavā. Video var apskatīt šeit, bet foto galeriju šeit.

Inženieru dienas un Metāla svētki vienuviet!

by admin

Vēja spārniem ir aiztraukusies vasara un nemanot ir pienācis jaunais mācību gads, tas nozīmē, arī Inženieru dienas nav aiz kalniem. Šogad tās notiks kopā ar Metāla svētkiem no 9. līdz 11. septembrim. Sīkāks info par abiem pasākumiem ir atrodams šeit un šeit.

Inženieru dienas 2016!

by admin

Mācību gadam strauji tuvojoties noslēgumam, laicīgi jāsāk gatavoties nākošajam. Tāpēc, ir pienācis laiks, Jelgavā veiksmīgi iedibināto tradīciju – Inženieru dienas, turpināt pilnveidot un attīstīt par vienu no galvenajiem pilsētas pasākumiem, kurš uzrunā jauniešus un palīdz tiem izvēlēties tehniskās zinātnes. Tā kā bez ieteikumiem un konstruktīvas kritikas nav iespējams uzzināt apkārtējo viedokli, tad, lūdzam, to izteikt rakstot uz e-pastu: mehiem@mehiem.lv. Info par pašu pasākumu ir atrodams šeit.