Jaunumi

15 of 25 items

Laimīgu jauno gadu!

by admin

Vēl tikai nedaudz un jaunais gads būs klāt. Novēlām to panākumiem pilnu un tikpat darbīgu. Vēl tikai mazliet piedāvājam pakavēties foto atmiņās no 2017. gada šeit, bet video atmiņās šeit.a>.

08. un 09. BEZMAKSAS ieeja Rulliti

by admin

Priecīga ziņa Inženieru dienu 2017. apmeklētājiem. Pateicoties Jelgavas pilsētas domei, 08. un 09. septembrī, pilsētas viesiem un iedzīvotājiem, ieejas maksa “Rullītī” ir 0.00 EUR.

Reģistrēšanāš uz auto disciplīnām ir noslēgusies!

by admin

Reģistrācija internetā uz visām auto disciplīnām ir noslēgusies, ja neesi to paspējis izdarīt, tad to varēs paveikt uz vietas pasākuma dienā. Reģistrācija internetā turpinās Igate lemāna sacensībās, Isover kartinga, Astarte nafta supermoto un Valtra skaņas turnīros, ko var izdarīt šeit, bet aktuālo informāciju par un ap pasākumu atradīsiet šeit.

Bezmaksas ieeja un auto stāvvieta dalībniekiem!

by admin

Vēl tikai tīs dienas un reģistrācija internetā tiks slēgta visās disciplīnās, izņemot Isover kartinga turnīrā. Atgādinām, ka tikai iepriekš reģistrētiem dalībniekiem, ieeja un auto stāvieta sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” ir bez maksas. Reģistrācija tiks noslēgta treštdien – 6. septembrī, pulkstens 23:59. Ja neesi vēl paspējis, tad to var izdarīt šeit, bet aktuālā informācija par un ap pasākumu ir pieejam šeit.

Dalībnieku reģistrēšana ir uzsākta!

by admin

Vēl tikai mazliet un septembris būs klāt, tas nozīmē, ka arī Inženieru dienas 2017 nav aiz kalniem. Šogad no 8. līdz 10. septembrim tās notiks sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. Dalībnieku reģistrācija notiek šeit, bet aktuālā informācija par un ap pasākumu būs pieejam šeit.