Jaunumi

15 of 20 items

Pēc Inženieru dienām uz Tūrisma ralliju 2018!

by admin

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, sestdien, 6. oktobrī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) organizē auto orientēšanās sacensības komandām. Sacensības būs izklaidējošs un izzinošs pasākums tiem, kas vēlas iepazīt tūrisma objektus un vēsturiskas vietas Jelgavas apkārtnē, veicot aizraujošus uzdevumus un aktīvi pavadot laiku draugu vai ģimenes lokā. Sīkāks info ir pieejams šeit.

28. un 29. septembrī bezmaksas stāvlaukums!

by admin

Pateicoties Jelgavas pilsētas domei, ir ne tikai bezmaksas ieeja “Inženieru dienās 2018.”, bet arī bezmaksas stāvvlaukums 28. un 29. septembrī sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. Sīkāka informācija par pasākumu ir atrodama šeit.

Reģistrācija internetā līdz 25. septembrim!

by admin

Vēl atlikušas tikai piecas dienas, lai reģistrētos internetā. Pēc 25. septembra reģistrācija mājas lapā tiks slēgta un būs pieejam tikai pasākuma dienā sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. Reģistrācija internetā notiek šeit.

Nāc un izvēlies savu nākotni!

by admin

Lai pievērstu bērnu un jauniešu, kā arī citu interesentu uzmanību tehniskiem sporta veidiem un stāstītu par inženierzinātņu nozīmi mūsu dzīvē un karjeras iespējām, Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”, no 28. līdz 30. septembrim jau piekto gadu norisināsies Inženieru dienas. Detalizētāka informācija ir pieejama šeit.